Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/irdayco1/public_html/118/system/database/mysql.php on line 6
موسسه صنعتی قائم

موسسه صنعتی قائم

موسسه صنعتی قائم
موسسه صنعتی قائم موسسه صنعتی قائم
مدت اعتبار: 1 سال
0 نظر

موسسه صنعتی قائم


 تلفن :   01142045934 - 01142045933 

 نمابر :  01142045923-01142045924 

رایانامه :  info @ sgh 

سایت : www.sgh.ac.ir

آدرس :  مازندران - قائم شهر - کیلومتر 2 اتوبان قائم شهر- ساری - کد پستی : 4769194731

 


درباره موسسه

موسسه آموزش عالی صنعتی قائم با کسب موافقت از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و کسب مجوز قطعی مقطع تحصیلی کاردانی در دو رشته نرم افزار و سخت افزار در سال 1386 فعالیت علمی، آموزشی و فرهنگی خود را آغاز نمود. در حال حاضر در رشته های نرم افزار و سخت افزار مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی و الکترونیک مقطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و رشته معماری مقطع کارشناسی ناپیوسته و رشته حسابداری در مقطع کاردانی پیوسته به فعالیت خود تداوم بخشیده و تا کنون بیش از 500 دانشجو را در مقاطع فوق تربیت و به جامعه اعزام داشته است. اعضاء هیئت موسس این موسسه از افراد فرهیخته استانی و کشوری بوده و چهار تن از آنها از اعضاء هیئت علمی دانشگاههای علم و صنعت ایران و شهید بهشتی می باشند. اگر چه در ابتدای کار بدلیل کمبود فضای آموزشی در سطح شهرستان قائمشهر مشکلات زیادی را تقبل و تحمل نموده است، لیکن توانسته با همت و تلاش اعضاء هیئت موسس و کارکنان مجموعه به فضای آموزشی ترقی و تعالی بخشیده و کمیت و کیفیت آن را در ابعاد مختلف ارتقاء داده و بر این اساس تاکنون نزدیک به هزار دانشجو را مشغول تحصیل و عده ای را نیز با پایان دوره آموزشی فارغ التحصیل نماید. وضعیت آموزشی موسسه به حدی از ترقی رسیده که تعداد زیادی از فارغ التحصیلان آن در مقاطع ارشد قبول شده و به تحصیلاتشان تداوم بخشیده اند. اساتید موسسه از افراد تحصیل کرده دانشگاههای معتبر کشور بوده و با گذران از فیلترهای سخت موسسه توانسته اند کرسی مدرسی را احراز و به تدریس مشغول شوند.

 
موسسه صنعتی قائم از نظر قدمت، اولین موسسه تاسیس شده در این شهرستان بوده و تجربیات فراوانی را در امورات مختلف آموزشی و علمی، فرهنگی در آرشیو خود داشته و با استفاده از این تجربیات دانشجویان فرهیخته ای را تحویل جامعه داده و می دهد.
 
از افراد خواهان به تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی انتظار دارد تا با انتخاب و ورود به این موسسه، موجبات ترقی جامعه علمی استانی، شهرستانی و کشوری را فراهم نمایند.
 
خرید زمین با متراژ بالا در بلوار قائمشهر- ساری و احداث ساختمان مناسب آموزشی و اداری در آن از جمله اهداف کوتاه مدت موسسه می باشد.

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید: